blog

W Polsce wysokie ceny nieruchomości praktycznie w 100% zmuszają do wzięcia kredytu hipotecznego, żeby mieć własne mieszkanie lub dom. Takie zobowiązanie jest długoterminowe i przez wysokie kwoty ich zobowiązań mają inne zasady niż kredyty gotówkowe czy karta kredytowa.

Charakterystycznym elementem, który można znaleźć praktycznie wszędzie jest wkład własny. Zebranie go nie zawsze jest łatwe i brak takich środków często opóźnia kredyt. Czy możliwe jest więc wzięcie kredytu bez wkładu własnego?

Czytaj więcej...

Hipoteka to pojęcie, które wykorzystywane jest praktycznie wszędzie, zwłaszcza w kontekście kredytu hipotecznego. Jednym z jej wariantów jest hipoteka przymusowa, która jest dość skomplikowanym narzędziem, ale warto znać jej najważniejsze zasady.

Czytaj więcej...

Co dokładnie oznacza ochrona danych osobowych?

Ochrona danych osobowych sprowadza się do takiego postępowania w życiu prywatnym, a zwłaszcza w Internecie, aby w niepowołane ręce nie wpadły jakiekolwiek informacje identyfikujące nas. Czyli: imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego, PESEL czy datę urodzin.

Czytaj więcej...
Czym jest KRD i jak wiąże się z pożyczkami pod zastaw?

Krajowy Rejestr Długów to instytucja, a raczej jest ,,kilka” krajowych rejestrów, do których można trafić nie tylko za brak spłaconych rat pożyczkowych, ale również inne długi. W tym artykule wyjaśnimy ci wszystkie wątpliwości oraz odpowiemy na najważniejsze pytania.

Czytaj więcej...

W naszym poprzednim artykule przybliżyliśmy wam jak wygląda pożyczka pod zastaw nieruchomości.

Nie jest to jedyny majątek, którego można użyć do zdobycia środków finansowych na dowolny cel.

Jedną z kolejnych, nazwijmy to „rzeczy” jest… działka.

Czym różni się od zastawienia nieruchomości? Opiszemy Ci to dokładnie w naszym artykule!

Czytaj więcej...

Jeśli posiadasz nieruchomość w postaci domu, mieszkania lub budynku na własność, możesz szukać alternatywnych metod pozyskania środków finansowych. Jednym z nich jest właśnie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Takie narzędzie finansowe pozwala na zdobycie znacznych funduszy nawet w razie posiadania złej historii BIK. Jak uzyskać taką pożyczkę i jakie są jej najważniejsze cechy?

Czytaj więcej...

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz