kredyty oddłużeniowe

Jako jedni z nielicznych oferujemy możliwość wzięcia na rzetelnych i uczciwych warunkach kredyty oddłużeniowe. Pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczyć można na spłatę zaciągniętych zobowiązań finansowych, do których egzekwowania w wielu przypadkach przystąpił już komornik. Z uwagi na często trwającą już windykację komorniczą, o produktach tych mówi się, że są to kredyty oddłużeniowe z komornikiem. Jeżeli mają Państwo problem z uzyskaniem kredytu w banku np. z powodu złego BIK to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Banki bardzo niechętnie podchodzą do osób, których sytuacja finansowa jest niestabilna. W szczególności trzeba przyznać, że wzięcie kredytu przeznaczonego na spłatę zobowiązań finansowych, co do których została już wszczęta egzekucja komornicza jest w wielu przypadkach niemal niemożliwe. Z naszych bogatych doświadczeń wynika jednak, że nawarstwienie się zobowiązań finansowych nie oznacza automatycznie, że dana osoba nie jest godna zaufania i że nie będzie spłacać zaciągniętej pożyczki lub kredytu. Rozumiemy, że czasami nawet drobny zastrzyk finansowy potrafi powstrzymać lawinę niepowodzeń i sprawić, że nareszcie można wyjść na prostą.
Kredyt oddłużeniowy to doskonała metoda na osiągnięcie wyżej wskazanych celów. Regulowanie bieżących zaległości i zajęć komorniczych może być trudne, zwłaszcza gdy figuruje się w Biurze Informacji Kredytowej lub Biurze Informacji Gospodarczej. Dzięki naszym kredytom oddłużeniowym szansę na wyjście z przysłowiowego „dołka” ma praktycznie każdy, niezależnie od względów, które brane są pod uwagę w procedurach bankowych.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w kwestii oferowanych przez nas kredytów oddłużeniowych, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy wyczerpująco odpowiedzą na zadane im pytania, a także udzielą wszelkich niezbędnych informacji odnośnie możliwości uzyskania kredytu oddłużeniowego oraz procedur temu towarzyszących. Pozwól nam pomóc sobie wyjść na prostą!


Info

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

 złóż wniosek

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz