kredyt pod zastaw domu

Na czym polega kredyt pod zastaw domu?

Kredyt pod zastaw domu polega na tym, że w ramach specjalnej umowy finansowej (hipoteki) nieruchomość zostaje uznana za zabezpieczenie dla pożyczkodawcy. W zamian pożyczkobiorca otrzymuje znacznie wyższą kwotę niż przy innych formach pożyczek — w przypadku niespłacenia zobowiązania firma pożyczkowa ma prawo zająć oraz sprzedać zastawioną nieruchomość, aby odzyskać pieniądze. Jeżeli jednak dłużnikowi uda się spłacić pożyczkę na czas, to może nawet odnieść niewielkie korzyści finansowe.

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania kredytu hipotecznego pod zastaw domu?

Chociaż nasza firma nie sprawdza zdolności kredytowej Klienta czy baz danych (takich jak BIK lub BIG), to do udzielenia kredytu pod hipotekę pod zastaw domu potrzebujemy kilku dokumentów. Należą do nich:

  • numer księgi wieczystej,
  • akt notarialny będący podstawą nabycia nieruchomości,
  • wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego,
  • wypis i wyrys z rejestru gruntów,
  • fotografie prezentujące działkę, dom oraz jego poszczególne pomieszczenia.

Jeśli będziemy potrzebować jakichkolwiek dodatkowych danych, poinformujemy o tym tak szybko, jak będzie to możliwe. Wskażemy też, gdzie najprawdopodobniej można uzyskać potrzebne nam informacje. Chcemy także podkreślić, że za możliwość złożenia wniosku o kredyt pod zastaw domu ani żadną inną z naszych pożyczek nie pobieramy opłat wstępnych.

Kredyty pod zastaw domu — dla kogo jest to dobra opcja?

Kredyty pod zastaw domu to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do osób, które potrzebują większej kwoty pieniędzy na dłuższy czas, a wyczerpały już możliwości innych zabezpieczeń. Przed zdecydowaniem się na taką pożyczkę warto dokładnie przeanalizować własną sytuację finansową — nie tylko samodzielnie, ale też z pomocą innych osób. Pracownicy naszej firmy chętnie udzielą rad, odpowiedzą na pytania oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości dotyczące oferty, wystarczy się skontaktować telefonicznie lub wysłać e-mail!

Dom jako nieruchomość zawsze posiada jakąś wartość. Ceny domów mogą wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, a nawet więcej.

Dom to lokata kapitału.

W przypadku problemów finansowych może wartość domu może stanowić zabezpieczenie kredytu. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kredytową pod zastaw domu umożliwiającą pozbycie się problemów finansowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozpatrując Państwa wniosek o kredyt nie oceniamy zdolności kredytowej i nie sprawdzamy baz danych, takich jak BIK – w przypadku firmy nie sprawdzamy US i ZUS.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się, czy posiadana przez was nieruchomość lub ruchomość spełnia warunki zabezpieczenia kredytu i jak wyglądają procedury związane z jego udzieleniem prosimy o kontakt.

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz