kredyt pod zastaw działki

Bezpieczny kredyt hipoteczny pod zastaw działki

Jeśli potrzebują Państwo pilnie gotówki, ale boją się zastawić swój dom, to kredyt pod zastaw działki może być dla Państwa odpowiednim rozwiązaniem. Taki rodzaj pożyczki pozwala uzyskać szybką gotówkę, a działka staje się jedynie zabezpieczeniem całej transakcji. Kredyty pod zastaw działki to specjalność wielu firm pożyczkowych, w tym naszej. Staramy się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Rozpatrując złożony wniosek, nie sprawdzamy zdolności kredytowej ani baz danych, co znacząco zwiększa szanse na uzyskanie finansowania. Nasze podejście jest indywidualne oraz elastyczne, co pozwala nam na dopasowanie wysokości kredytu do możliwości finansowych pożyczkobiorcy.

Kredyt pod zastaw działki - co warto wiedzieć?

Przed zdecydowaniem się na kredyt hipoteczny pod zastaw działki warto sprawdzić, czy nieruchomość lub ruchomość, którą zamierzają Państwo zastawić, spełnia warunki zabezpieczenia kredytu. Można to zrobić poprzez kontakt z naszą firmą, która pomoże w tym procesie i przedstawi procedury związane z udzieleniem kredytu. Samo udzielenie pożyczki jest bardzo proste i przebiega w kilku krokach takich jak:

  • złożenie wniosku,
  • ocena zabezpieczenia działki przez naszą firmę oraz określenie jej wartości,
  • ustalenie wysokości pożyczki, której możemy udzielić,
  • akceptacja naszej propozycji przez Klienta,
  • spisanie stosownej umowy,
  • wypłata gotówki na konto Klienta oraz przekazanie nam działki pod zastaw.

Okres spłaty kredytu pod zastaw działki wynosi od kilku miesięcy do kilku lat, a po zakończeniu tego okresu i uregulowaniu należności grunt znów przechodzi na własność Klienta.

Kredyty pod zastaw działki - doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje gotówki

Kredyt pod zastaw działki to korzystne rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki, ale nie chcą lub nie mogą zastawić swojego domu. Działka stanowi wtedy zabezpieczenie dla pożyczki, a po jej spłacie można z niej zrezygnować. Nasza firma oferuje szybkie i elastyczne rozwiązania dla Klientów potrzebujących takiej formy finansowania. Zachęcamy do kontaktu z firmą i zapoznania się z naszą ofertą.

Potrzebujesz pilnie gotówki, ale boisz się dać poda zastaw dom. Nie musisz podejmować tak drastycznej decyzji. Jako zabezpieczenie kredytu możesz wykorzystać pod zastaw swoją działkę.

Taki kredyt daje możliwość uzyskania szybkiej gotówki, a działka będzie stanowić jedynie zabezpieczenia całej transakcji.

Kredyty pod zastaw działki są specjalnością naszej firmy. Staramy się spełnić oczekiwania Klienta dopasowując wysokość udzielonego kredytu do jego możliwości finansowych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozpatrując Państwa wniosek o kredyt nie oceniamy zdolności kredytowej i nie sprawdzamy baz danych, takich jak BIK – w przypadku firmy nie sprawdzamy US i ZUS.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się, czy posiadana przez was nieruchomość lub ruchomość spełnia warunki zabezpieczenia kredytu i jak wyglądają procedury związane z jego udzieleniem prosimy o kontakt.

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz