kredyt pod zastaw mieszkania

Kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania własnościowego

Różne nieprzewidziane okoliczności mogą sprawić, że zmuszeni jesteśmy zaciągnąć dużą pożyczkę. Często jedyną możliwością jest kredyt pod hipotekę mieszkania. W jakich sytuacjach warto rozważyć to wyjście? Co może zaoferować Państwu nasza firma?

Atrakcyjny kredyt pod zastaw mieszkania

Nasi Klienci decydują się na wnioskowanie o kredyt hipoteczny pod zastaw mieszkania własnościowego w sytuacjach, w których potrzebują dużej sumy pieniędzy na okazyjną inwestycję, pilny remont albo inny nagły, nieprzewidziany wydatek. Zastawienie nieruchomości to ostateczność, z którą wiąże się pewne ryzyko — zaleganie ze spłatami może bowiem doprowadzić nawet do utraty mieszkania. Oferujemy przygotowanie indywidualnej oferty kredytowej, jak również kompleksowe doradztwo. Szczegółowo odpowiemy na każde pytanie, aby rozwiać Państwa wątpliwości czy obawy. Zapraszamy do kontaktu!

W jakich sytuacjach warto wziąć kredyt pod hipotekę mieszkania?

Z doświadczenia wiemy, że rzadko miłe okoliczności prowadzą do sytuacji, w której nasi Klienci wyrażają chęć wnioskowania o kredyt pod hipotekę mieszkania. Ponieważ taka decyzja jest podejmowana w ostateczności, zwykle powodowana jest nagłą utratą pracy, chorobą wymagającą kosztownego leczenia, poważną awarią techniczną (np. nieruchomości czy samochodu) albo koniecznością spłaty innego zobowiązania finansowego. Naszym Klientom udzielamy szczegółowych informacji o zawieranych umowach kredytowych, wyjaśniamy wszystkie wątpliwości. W przypadku, kiedy inne instytucje finansowe odmówiły udzielenia kredytu z uwagi na brak zdolności kredytowej i negatywną ocenę BIK, oferujemy swoje wsparcie. Zapraszamy do zapoznania się z listą dokumentów potrzebnych do uzyskania pożyczki, a także do złożenia wniosku — oddzwonimy tak szybko, jak będzie to możliwe.

Każdemu mogą się przydarzyć trudności finansowe, rozważamy wówczas możliwość pozbycie się majątku. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie go jako zabezpieczenie spłaty zaciągniętego kredytu.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla naszych Klientów atrakcyjny kredyt pod zastaw mieszkania. Finansowe wsparcie w postaci kredytu pod zastawa mieszkania można uzyskać w sposób prosty i przejrzysty.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozpatrując Państwa wniosek o kredyt nie oceniamy zdolności kredytowej i nie sprawdzamy baz danych, takich jak BIK – w przypadku firmy nie sprawdzamy US i ZUS.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się, czy posiadana przez was nieruchomość lub ruchomość spełnia warunki zabezpieczenia kredytu i jak wyglądają procedury związane z jego udzieleniem prosimy o kontakt.

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz