kredyt pod zastaw nieruchomości

Kredyt gotówkowy pod hipotekę

Kłopoty finansowe oraz brak gotówki bardzo często uniemożliwiają regularne płacenie bieżących rachunków. Najczęściej w takich przypadkach banki odmawiają udzielenia kredytu, ponieważ wypłacalność takiego klienta jest znikoma. Optymalnym rozwiązaniem owego problemu może okazać się kredyt pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej. Jest to rodzaj pożyczki, w której nieruchomość, czyli dom lub mieszkanie stanowi zabezpieczenie dla banku w razie zaprzestania spłacania rat przez dłużnika. Kredyt pod hipotekę może być udzielony wyłącznie właścicielom nieruchomości bądź działki i stanowi jeden z niewielu sposobów na to, aby uporać się z problemami finansowymi.

Sposób na uregulowanie długów, czyli kredyt pod hipotekę dla zadłużonych

Kredyty pod zastaw nieruchomości mogą kojarzyć się z dużym ryzykiem utraty mienia, jednak nic bardziej mylnego. W przypadku, kiedy kredytobiorca co miesiąc spłaca swoje zobowiązanie, wówczas ma pewność, że jego nieruchomość jest bezpieczna. Pożyczka pod zastaw jest zatem idealnym sposobem na pozbycie się dotychczasowych długów bez konieczności zaciągania kolejnych kredytów w parabankach. Jako zespół doświadczonych ekspertów finansowych doskonale wiemy, jak rozwiązać problemy z domowym budżetem naszych Klientów, dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy kredyt pod zastaw nieruchomości bez zdolności kredytowej. Aby go uzyskać, należy przede wszystkim:

  • być pełnoprawnym właścicielem mieszkania, domu lub działki,
  • mieć stałe zatrudnienie z comiesięcznym wynagrodzeniem wpływającym na konto,
  • ubezpieczyć nieruchomość na wypadek pożaru, zalania czy innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Wygodny kredyt pod hipotekę dla zadłużonych

W celu ubiegania się o kredyt gotówkowy pod hipotekę będą musieli Państwo dostarczyć nam odpowiednie dokumenty, w tym zaświadczenie potwierdzające stałe zatrudnienie. Zapewniamy indywidualne, a jednocześnie profesjonalne podejście do Klienta na każdym etapie realizacji usługi. Rozpatrując Państwa wniosek o kredyt, nie oceniamy zdolności kredytowej, a także nie sprawdzamy baz danych, takich jak BIK — w przypadku firmy nie sprawdzamy US i ZUS. Dzięki temu mają Państwo większe szanse na pozytywne przejście procesu weryfikacyjnego. Jesteśmy do pełnej dyspozycji naszych Klientów, co oznacza, że prowadzimy wstępną analizę sytuacji finansowej, jak również sprawdzamy, czy poszczególne nieruchomości spełniają warunki zabezpieczenia kredytu pod hipotekę dla zadłużonych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą — zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Masz kłopoty finansowe, brak gotówki uniemożliwia Ci płacenie bieżących rachunków, a banki odmawiają Ci kredytu, ale jesteś właścicielem nieruchomości, skorzystaj z naszej oferty.

Nasz kredyt pod zastaw nieruchomości jest idealnym rozwiązaniem Twoich problemów

Jeżeli posiadasz:

  • dom,
  • mieszkanie,
  • działkę

zwróć się do nas o kredyt pod zastaw nieruchomości

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta. Rozpatrując Państwa wniosek o kredyt nie oceniamy zdolności kredytowej i nie sprawdzamy baz danych, takich jak BIK – w przypadku firmy nie sprawdzamy US i ZUS.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się, czy posiadana przez was nieruchomość lub ruchomość spełnia warunki zabezpieczenia kredytu i jak wyglądają procedury związane z jego udzieleniem prosimy o kontakt.

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz