pożyczka pod zastaw domu

Pożyczka pod zastaw domu

Kiedy potrzebujemy znacznych środków, aby sfinansować zakup wymarzonego samochodu albo wyjazd na wakacje, wielu z nas decyduje się na skorzystanie z oferty kredytowej jednego z banków. Nie wszyscy mogą jednak podjąć taki krok — jeśli bowiem nasza historia kredytowa jest niekorzystna lub znajdujemy się w rejestrze dłużników, instytucje bankowe często odmawiają kredytu. To zaś może okazać się poważnym problemem, gdy pieniądze są nam potrzebne nie na auto czy wycieczkę, ale np. na opłacenie kosztownego leczenia nagłej choroby. Z myślą o osobach, które pilnie potrzebują dużych środków finansowych, a nie mogą skorzystać z propozycji banków, powstała nasza oferta pożyczek pod hipotekę domu.

Prywatne pożyczki pod zastaw domu bez sprawdzania rejestrów dłużników

W naszej firmie oferujemy pożyczki pod hipotekę domu, które stanowią doskonały wybór dla osób potrzebujących znacznych środków finansowych w krótkim czasie. Można je przeznaczyć na dowolny cel, niezależnie od tego, czy chodzi opłacenie zabiegu medycznego, czy zakup upragnionych mebli do mieszkania. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki pod zastaw domu, nie sprawdzamy rejestrów dłużników, a co więcej, rozpatrujemy także wnioski, w ramach których zabezpieczenie miałaby stanowić nieruchomość obciążona hipoteką albo wszczętym postępowaniem komorniczym.

Szybka i bezpieczna pożyczka pod hipotekę domu

Korzystając z propozycji prywatnej pożyczki pod zastaw domu, możesz zyskać nawet do 50% uśrednionej wartości rynkowej posiadanej nieruchomości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w takich przypadkach dla naszych Klientów często liczy się czas, dlatego po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów podejmujemy decyzję o przyznaniu pożyczki maksymalnie do 24 godzin, a co więcej, ograniczamy do minimum wymagane formalności. Nie pobieramy również żadnych opłat wstępnych za świadczone usługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dla kogo?

Historia kredytowa uniemożliwia Ci uzyskanie pożyczki w banku, a pilnie potrzebujesz środków finansowych.

Posiadając dom możesz otrzymać bezpieczną pożyczkę pod zabezpieczenie nieruchomości – nawet do 50% jego usrednionej wartości rynkowej.

Jak złożyć wniosek? 

  • Wysyłając e-mail wraz z poniższymi informacjami i dokumentami w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wypełniając wniosek online na naszej stronie internetowej

Wymagane dokumenty

  • Oczekiwana kwota pożyczki.
  • Dane kontaktowe wnioskodawcy (imię i nazwisko, numer telefonu oraz godziny kontaktu!).
  • Numer księgi wieczystej.
  • Akt notarialny jako podstawa nabycia nieruchomości.
  • Wypis z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
  • Wypis i wyrys z rejestru gruntów (ważny do 3 miesięcy od dnia wystawienia).
  • Fotografie prezentujące działkę, dom oraz poszczególne pomieszczenia domu.

Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu 24 godzin.
Nie pobieramy od Państwa żadnych opłat wstępnych!


Info

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

 złóż wniosek

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz