pożyczka pod zastaw mieszkania

Pożyczka pod zastaw mieszkania

W życiu każdego z nas może zdarzyć się sytuacja, w której będziemy pilnie potrzebować znacznej ilości pieniędzy, będącej poza naszym zasięgiem. Wiele osób zgłasza się wtedy do banków po pożyczkę, ale jeżeli nasza historia kredytowa jest niekorzystna, instytucje finansowe często odmawiają udzielenia wsparcia — nawet jeśli środki miałyby zostać przeznaczone na sfinansowanie np. leczenia albo rehabilitacji. Istnieje jednak rozwiązanie takiej sytuacji w postaci pożyczki pod zastaw mieszkania udzielanej w naszej firmie. Oferujemy wypłatę środków finansowych bez sprawdzania historii kredytowej ani rejestrów dłużników.

Pożyczki pod zastaw mieszkania na dowolny cel

W naszej firmie zajmujemy się udzielaniem pożyczek pod zastaw mieszkania (nawet do 50% jego wartości rynkowej), które można wykorzystać na dowolny cel. Współpraca z nami jest więc idealnym rozwiązaniem, jeśli pilnie potrzebujesz środków finansowych na leczenie, rehabilitację, naprawę samochodu po wypadku, ale również wtedy, gdy chcesz kupić wymarzone auto, wybrać się na niezapomniane wakacje lub skompletować wyposażenie nowego mieszkania. Oprócz tego pożyczki pod zastaw mieszkania są dostępne dla przedsiębiorców, którzy poszukują środków koniecznych do funkcjonowania firmy albo na jej dalszy rozwój.

Prosta i szybka pożyczka pod zastaw mieszkania w naszej firmie

Rozpatrując wnioski o pożyczkę pod zastaw nieruchomości, bierzemy pod uwagę także te zgłoszenia, które w ramach zabezpieczenia wskazują mieszkanie objęte postępowaniem komorniczym albo hipoteką. Wychodzimy bowiem naprzeciw potrzebom naszych Klientów; co więcej, nie pobieramy opłat wstępnych, a niezbędne formalności maksymalnie upraszczamy. Biorąc pożyczkę pod zastaw mieszkania, nie musisz też martwić się czasem oczekiwania — dokładamy wszelkich starań, by po otrzymaniu pełnej dokumentacji udzielić Ci odpowiedzi najpóźniej po upływie doby. Zachęcamy do kontaktu!

Dla kogo?

Nie masz jak spłacić zaległych zobowiązań? Nie posiadasz środków na rozwój firmy?

Posiadając mieszkanie możesz otrzymać bezpieczną pożyczkę pod zabezpieczenie nieruchomości – nawet do 50% jego wartości.

Jak złożyć wniosek?

  • Wysyłając e-mail wraz z poniższymi informacjami i dokumentami w formie skanu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wypełniając wniosek online na naszej stronie internetowej

Wymagane dokumenty

  • Oczekiwana kwota pożyczki.
  • Dane kontaktowe wnioskodawcy (imię i nazwisko, numer telefonu oraz godziny kontaktu!).
  • Numer księgi wieczystej, a jeżeli nieruchomość nie ma założonej KW wystarczy zaświadczenie ze spółdzielni o posiadaniu spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu.
  • Akt notarialny jako podstawa nabycia nieruchomości.
  • Zaświadczenie ze spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej o braku zaległości czynszowych, lub jeżeli takowe istnieją to zaświadczenie o ich wysokości.
  • Fotografie prezentujące budynek mieszkalny wraz z wejściem do budynku, klatkę schodową i poszczególne pomieszczenia mieszkania.

Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest w ciągu 24 godzin.
Nie pobieramy od Państwa żadnych opłat wstępnych!


Info

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

 złóż wniosek

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz