pożyczka pod zastaw nieruchomości

Pożyczki pod zastaw nieruchomości

Życie bywa nieprzewidywalne. Czasem napotykamy bowiem sytuacje, kiedy pilnie potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, ale tradycyjne pożyczki bankowe nie wchodzą w grę z różnych powodów. W takich przypadkach pożyczki prywatne pod hipotekę mogą być doskonałym rozwiązaniem. Dzięki nim możesz błyskawicznie uzyskać potrzebną gotówkę, wykorzystując swoją nieruchomość jako zabezpieczenie. Dowiedz się, jaka jest najwyższa pożyczka pod hipotekę, jaką możesz otrzymać już dziś!

Zalety pożyczek pozabankowych

Rozważasz złożenie wniosku o pożyczkę pod zastaw nieruchomości? A może jesteś dopiero w trakcie poszukiwań rozwiązania adekwatnego do własnej sytuacji? Poznaj atuty pożyczek pod hipotekę, a z pewnością podejmiesz decyzję już teraz.

  1. Szybki proces — kluczową zaletą tego rodzaju pożyczek jest ekspresowe uzyskiwanie potrzebnych środków. Pożyczki prywatne pod hipotekę w porównaniu z tradycyjnymi kredytami, których rozpatrzenie może trwać nawet tygodniami, gwarantują możliwość otrzymania gotówki w stosunkowo krótkim czasie. Pożyczka pod zastaw nieruchomości wiąże się też z uproszczonymi procedurami, co znacząco przyspiesza cały proces.
  2. Szeroka dostępność — pozabankowe pożyczki są dedykowane szerokiemu gronu Klientów, ponieważ mogą z nich skorzystać zarówno właściciele domów, mieszkań, działek, jak i komercyjnych nieruchomości. Ponadto są one udzielane niezależnie od statusu finansowego i historii kredytowej, biorąc za zabezpieczenie konkretną nieruchomość.
  3. Elastyczne warunki — prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości daje szerokie możliwości, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. O ile kwota kredytu będzie zależeć od wartości nieruchomości, odsetki mogą być negocjowane w oparciu o umowę. Nie bez znaczenia jest również możliwość wyboru okresu spłaty, co pozwala dostosować harmonogram rat do bieżącej zdolności finansowej.

Dla kogo pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Tego rodzaju rozwiązanie z pewnością docenią ci, którzy nie mogą ubiegać się z różnych przyczyn o kredyt w banku. Pożyczki pod hipotekę nie wymagają weryfikacji historii kredytowej (nie sprawdza się rejestrów BIK, BIG, czy KRN), a do tego nie potrzebują udokumentowania stałych dochodów. Ciesz się maksymalnie uproszczonym procesem formalności i otrzymaj potrzebną gotówkę nawet w 24 godziny od wypełniania wniosku oraz dostarczenia niezbędnych dokumentów. Zapraszamy do kontaktu!

DLa kogo?

Jeżeli posiadasz nieruchomość, a brakuje Ci gotówki mamy dla Ciebie ofertę. w postaci pożyczki pod zastaw nieruchomości.

Zasady

  • Uproszczenie formalności do niezbędnego minimum.
  • Nie sprawdzamy żadnych rejestrów dłużników – BIK, BIG, KRN.
  • Nie żądamy udokumentowania dochodów.
  • Decyzja w 24 godziny po otrzymaniu wypełnionego wniosku i dostarczenia niezbędnych dokumentów.
  • Elastyczny system rat dopasowany do możliwości Klienta.

Info

Rozpatrzenie Państwa wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne!

 złóż wniosek

Zapytanie

Potrzebujesz pieniędzy – wypełnij wniosek – oddzwonimy

 złóż wniosek

Dokumenty

Zapoznaj sie z listą potrzebnych dokumentów do uzyskania pożyczki

 zobacz